TË REJAT

THIRRJE PËR VULLNETARË

Jeni një i ri/e re që ju pëlqejnë angazhimet në fusha të ndryshme të artit? Ju pëlqen të jepni ndihmën tuaj në realizimin e projekteve me përmasa të mëdha e të veçanta? Koordinimi në punën me grup është një ndër karakteristikat tuaja?

 Atëherë kjo thirrje është për JU!

 Në kuadër të edicionit të tretë të projektit “MUZA Competition” Unioni i Bashkive Shqiptare në Rajon kërkon të angazhojë vullnetarë gjatë implementimit të eventit final të këtij projekti.

 Vullnetarët do të përfshihen në implementimin e këtij projekti duke filluar me seanca informuese ku do të njiheni me cdo detaj dhe informacion të nevojshëm mbi realizimin e eventit final.

 Në fund të projektit vullnetarët do të pajisen me certifikatë!

 Të interesuarit të dërgojnë një CV në adresën: [email protected]

 Afati i dërgimit të aplikimit është deri më 01/06/2024, ora 17:00. Ju mirëpresim!

Top Channel
Ora e Tiranes

Bot Press

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Top Channel
Ora e Tiranes

Top Channel
Ora e Tiranes

360GRADE

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

SHQIPTARJA

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Ferizaj Press

MUZA COMPETITION vjen në Ferizaj

Balkan Web

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Tirana News

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Newszone

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më…

Vip magazine

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Ata

Rikthehet Muza Competition, rijetëzim elementeve të etnografisë shqiptare në fushën e fashion-dizajnit

TV Klan

Rikthehet Muza Competition/ Aplikimet deri më 25 Prill

Ora News

Rikthehet “Muza Competition”, hapen aplikimet

Koha jone

Rikthehet Muza Competition! Nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Sot

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Gazeta Express

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Java News

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

Gazeta Dita

Rikthehet Muza Competition, nëse keni talent në fashion-dizajn, apliko deri më 25 prill për të qenë një nga fituesit

REVISTAWHO?

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

KLAN TV

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

BORDO

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

TIRANA POST

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

STORY.AL

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

OPINION

Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë projektin “MUZA Competition”

TIRANA POST

Rudina Magjistari del nga studio e programit dhe ka një ftesë për të rinjtë e apasionuar pas modës

BUSINESS MAG

“MUZA Competition”, konkursi që bashkon tradicionalen dhe modernen dedikuar të rinjve në fushën e modës

VOVMAGAZINE

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

BONZO

Konkursi i modës MUZA COMPETITION, hapen aplikimet

DEMOKRACIA

Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo ftojnë dizajnerët kosovarë që të aplikojnë në “MUZA Competition”

KLAN TV

Një projekt i bukur po vjen! Rudina Magjistari dhe Andriola Kambo prezantojnë “MUZA Competition”

Radio Televizioni 21

”MUZA COMPETITION” KONKURSI MË I MADH I MODËS PËR TREVAT SHQIPTARE 06.04.2022

T7

Lansohet “Muza Competition”

ATV

Libero me Resul Sinanin – 08.04.2022

RTV KLAN

Rudina – “MUZA”/Gara per stilistet e rinj ne trevat shqiptare, ja si te beheni pjese

NATA FINALE

RTV KLAN

Me copa të mbledhura në 7 vite, finalistja e “Muza Competition” rrëfen emocionet e fitores

TV TEUTA

Muza Competition në Tiranë – Merr pjesë për herë të parë edhe Ulqini

RTV KLAN

Rudina – Ylli Limani, Ylli i mbrëmjes në “Muza Competition”

News24 Albania

Shpallet fituesja e “Muza Competition”, që solli në Tiranë artistë nga Kosova

Balkan Web

Shpallet fituesja e “Muza Competition”, që solli në Tirane artistë nga Kosova, Veliaj: Ka më shumë gjëra që na bashkojnë se ato që na ndajnë

Euronews.al

Muza Competition winner announced, Veliaj: Let’s leave disputes aside

BORDO

Njihuni me 10 finalistët e Muza Competition!

AlpeNews

“MUZA COMPETITION”/ Shpallet fituesja e konkursit që solli në Tirane artistë nga Kosova

Tirana Post

“Muza Competition”, stilistët e Kosovës në Tiranë për më të mirët e modës

Tirana Post

“Muza Competition”, Kosovo stylists in Tirana for the best of fashion

unt.edu.mk

STUDENT JETA JASHARI – ONE OF THE BEST FASHION DESIGNERS IN THE FASHION SHOW “MUZA COMPETITION ALBANIA”

Politiko

“Muza Competition”, Ganiu përkrah dizajneren nga Çairi, Jeta Jashari

BONZO

Studentja nga Maqedonia, Jeta Jashari ndër dizajneret më të mira të modës në Spektaklin ”Muza Competition Albania”

noa.al

Yll Limani zbulon se kush është ‘muza’ që e frymëzon për këngët e tij

SYRI KOSOVA

Yll Limani zbulon se kush e frymëzon për këngët e tij

RTV KLAN

Rudina – Finalja magjike e “Muzës” në Tiranë/ Gjithcka ndodhi në garën e bukur të modës

RTV KLAN

Rudina – 144-vjetori i Lidhjes se Prizrenit dhe “Muza Competition”, ne pritje te finales

Agjencia Telegrafike Shqiptare

“Muza Competition”, Anisa Dudaj fituese e konkursit që solli në Tiranë artistë nga Kosova

RTV KLAN

Jo Vetëm Modë – Emisioni 18 Qershor 2022

GAZETA METRO

Muza Competition në Tiranë: Ky është HAS, koleksioni i veshjeve pranverë-verë 2022, të punuar me materiale të ricikluara

RTSH

Nga fillesat e deri në përfundim të “muza competition” |Ora7 në RTSH

Vila24News24

“Muza” e kthen Tiranën në kryeqytetin e modës, flasin protagonistet

RTV KLAN

Emina Çunmulaj: Ky është vetëm fillimi, gjithë bota do shohë sa talent ka në trojet shqiptare

RTV KLAN

Si në sfilatat botërore, stilistët e rinj prezantojnë koleksionet e guximshme

National Television Alsat M

Ditë e re – E ardhmja e studentëve të dizajnit në vend, flet Jeta Jashari

Balkanweb Com

Mbahet në Tiranë konkursi Muza 1, projekti i të rinjve pasionat me modën

TV21

Pastel – JETA JASHARI NË TOP 10 E“MUZA COMPETITION” 22.06.2022

RTV KLAN

Rudina – Stilistët e talentuar të “Muza Competition” sjellin trendin e ri në modën shqiptare

KOHA JONE

“Muza Competition”, stilistët e Kosovës në Tiranë për më të mirët e modës/ Veliaj: Këto janë ditët e mira të shqiptarëve

ImAlbania

The winner of the “Muza Competition” is announced, which brought to Tirana artists from Kosovo

REVISTA WHO

Shpallet fituesja e ‘MUZA Competition’, konkursi që bashkoi tradicionalen dhe modernen

TVTeuta

Muza Competition mblodhi stilist dhe modele të rinj nga trevat shqiptare. Nga Ulqini Mahumudije Nimanbegu

KlanKosova

Pjesë koleksioni të disenjatorit Entik Shala, janë edhe kreacionet si goblenë

Newgeneration

Sfilata “Muza Competition”, New Generation në bashkëpunim me Bashkinë Tiranë

Muza Competition Pulikime ne Shqiperi:

abcnews

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion, ti mund të jesh një nga fituesit

gazetadita.al

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion – dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

vip-magazine.al

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion – dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

javanews.al

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion-dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

kohajone.com

Rikthehet Muza Competition. Nëse jeni i talentuar pas fashion-dizajn, apliko tani për të qenë një nga fituesit

gazetatema.net

Rikthehet Muza Competition

Publikime Maqedonine e Veriut:

express.mk

RIKTHEHET MUZA COMPETITION, DERI NË 20 MIJË EURO ÇMIMET E FITUESVE PËR FASHION – DIZAJN

lexo.al

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion – dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

vovmagazine.al

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion – dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

bulevardionline.com

Rikthehet Muza Competition, rijetëzim i elementeve etnografikë në fushën e fashion-dizajnit

konica.al

Rijetëzimi i elementeve etnografikë përmes dizajnit

shqiptarja.com

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të ‘Muza Competition’, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

lajme.rtsh.al

Muza Competition, përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të

vizionplus.tv

Përfshirja e të rinjve në dizajn/ Juria përzgjedh 10 finalistët nga pesë shtete

tirananews.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

tvklan.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition

topnews

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të dytë të Muza Competition

gazetatema.net

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

kultplus.com

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të dytë të ‘Muza Competition’

javanew.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

gazetadita.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition, mundësi e shkëlqyer për të rinjtë dhe të rejat në fushën e fashion dizajn

ata.gov.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të “Muza Competition”

topnew.al

Përzgjidhen 10 finalistët e edicionit të 2-të Muza Competition

bordo.al

Edicioni i dytë i Muza Competition, përzgjidhen 10 finalistët!

Vila24News24

“Muza competition”, rijetëzimi e etnografisë në fashion-dizajn, Kambo: Në edicionin e dytë…

RTV KLAN

Thurje me duar, fituesja e edicionit I të “Muza Competition” zbulon metodën e ‘gërshetit’

VISIONPLUS.TV

Turistet e huaj ‘pushtojne’ Tiranen,atraksionet turistike qe mahnisin vizitoret – Vizioni i Pasdites

ABC News Albania

Edicioni i dytë i “Muzës” / Çmimi parë bonus 20 mijë euro | ABC News Albania

ATV

LIBERO me Resul Sinanin – 24.03.2023 ATV

MNC.TV

HERËT NË MCN- MUZA 2023

RTV KLAN

Pro Business – Trashëgimia kulturore si biznes, mundësitë për të rinjtë – 27 Mars 2023

tirananews.al

Ish-Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufinjtë fizik, por edhe politik

topchannel.tv

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufijtë fizik dhe politik

javanews.al

Ish-Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufijtë fizik, por edhe politik

vipmagazine.al

Ish-Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufinjtë fizik, por edhe politik

gazetadita.al

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufijtë fizik dhe politik

opinion.al

Ish-Presidentja e Kosovës fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”

kohajone.com

Ish-Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufinjtë fizik, por edhe politik

ata.gov.al

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga fton të rinjtë të bëhen pjesë e “Muza Competition”: Të tejkalojmë kufijtë fizik dhe politik

gazeta-shqip.com

Rikthehet Muza Competition

shqiptarja.com

Rikthehet Muza Competition, nëse jeni i talentuar pas fashion – dizajn apliko tani për të qenë një nga fituesit

ata.gov.al

Rikthehet Muza Competition, rijetëzim i elementeve etnografikë në fushën e fashion-dizajnit

vizionplus.tv

Rikthehet Muza Competition, rijetëzim i elementeve etnografikë në fushën e fashion-dizajnit

RTC KLAN

Rudina| Projekti ‘Muza’, 250 aplikime për 2 ditë